Náš projekt Českobrodská 73 nabízí jedinečnou možnost uložení potažmo zhodnocení volných finančních prostředků. Českobrodská 73 je novostavba, která vznikla za použití nejmodernějších stavebních technologií. Proč je tato informace důležitá pro investici? Taková novostavba má nespočet výhod oproti starší zástavbě a především rekonstrukcím.
Novostavba není tolik omezena památkovým zákonem což znamená širší možnosti využití stavebního materiálu. Pro příklad ve staré zástavbě se dle památkového zákona musejí okna renovovat v naší novostavbě nikoliv. Díky tomu můžeme použít moderní okna z trojskla, které zaručují dokonalou jak tepelnou, tak zvukovou izolaci a náš projekt se může pyšnit energetickou náročností třídy B. Nejpodstatnější výhodou takovéto novostavby je samozřejmě údržba. Novostavby bývají zpravidla bezúdržbové což se zákonitě promítne na zhodnocení investice.

Jedna ze základních ekonomických pouček nám říká, že nemovitosti jsou do jisté míry imunní vůči inflaci, tedy znehodnocování peněz. Což je v dnešní době velmi ožehavé téma, vzhledem k přijatým opatřením v boji proti ekonomickému dopadu krize způsobené nemocí COVID-19 po celém světě. Někteří ekonomové například i poukazují na jev, kdy poptávka, a tudíž i cena nemovitostí roste podobným tempem jako peněžní zásoba v ekonomice viz příklad Velké Británie níže. Tento jev je nejvíce patrný především ve velkých metropolí s omezenou nabídkou.

Nejžádanějším místem z hlediska investic do nemovitostí bývají často převážně velké metropole jakéhokoliv vyspělého státu. Takové metropole se těší zájmu investorů díky své omezené nabídce. Pokud se podíváme například na Prahy, tak díky památkovým omezením do výšky lze stavět jen výjimečně a volné stavební parcely či proluky prakticky rychle mizí. Díky tomu vzniká tradičně vyšší poptávka než nabídka, což má za následek pozitivní efekt pro investora.

Byty

3. Patro (4NP)

BYT 15 – 1+KK
BYT 16 – 1+KK
BYT 17 – 1+KK
BYT 18 – 1+KK
BYT 19 – 1+KK

2. Patro (3NP)

BYT 9 – 2+KK
BYT 10 – 1+KK
BYT 11 – 1+KK
BYT 12 – 1+KK
BYT 13 – 1+KK
BYT 14 – 2+KK

1. Patro (2NP)

BYT 5 – 2+KK
BYT 6 – 2+KK
BYT 7 – 2+KK
BYT 8 – 2+KK

Přízemí (1.NP)

BYT 1 – 2+KK
BYT 2 – 2+KK
BYT 3 – 1+KK
BYT 4 – 1+KK

Místo stavby


BVK  Invest s.r.o.
V Podbabě 2738/12
Praha 6 – Dejvice

E-mail: info@ceskobrodska73.cz

                info@ceskobrodska.cz

                info@bvkinvest.cz

Telefon:  + 420 724 105 555


Používáním tohoto webu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů. Jakékoli šíření obsahu bez souhlasu společnosti BVK Invest  s.r.o. je zakázáno.

 

Webdesign: www.oltea.cz